Atsiliepimai

Kaunas, Kalniečiai, Kalniečių šeimos klinika

Rated 5,0 out of 5
2024-05-17

Paliko puikų įspūdį.

Priėmė iš anksto sutartu laiku, iš poliklinikos gauti anksčiau atlikti tyrimai paimti iš duomenų bazės, kardiograma, akių patikra, spaudimo matavimas vietoje ir vualia.

Pirmą kartą vairuotojų sveikatos pažymos išrašymas tapo paprastu , kai tai atlieka savo srities profesionalų komanda

darbo

Arminas

Kaunas, Savanoriai, A. Šimkaus klinika “Therapia Scientifica”

Rated 5,0 out of 5
2024-05-14

Pažymą gavau labai greitai. Puikus aptarnavimas.

Lina

Vilnius, Šeškinė, Neozon

Rated 5,0 out of 5
2024-05-12

Labai malonus gydytojos aptarnavimas. Išklausinėjo visą anamnezę, būdingą mano metų žmonėms, patikrino. Patikra buvo profesionali, maloni.

Taip pat gera kaina.

Rekomenduosiu visiems mano pažįstamiems ir draugams.

Zita

Vilnius, Šeškinė, Neozon

Rated 5,0 out of 5
2024-05-12

Labai patogus ir greitas būdas, puikiai veikia elektroninė sistema. Ačiū!

Laimonas

Kaunas, Aleksotas, Profilaktinių apžiūrų klinika

Rated 5,0 out of 5
2024-05-12

Viskas puikiai, greitai priėmė, greitai viską sutvarkė. Nereikejo jokio išrašo iš psichiatro. Tikrai rekomenduoju.

Ieva

Kaunas, Aleksotas, Profilaktinių apžiūrų klinika

Rated 5,0 out of 5
2024-05-08

Jokių problemų – užsisakiau, nuėjau, gavau. Psicho pažymą atsinešiau – taip pigiau.

Antanas

Vilnius, Šnipiškės, Navimeda

Rated 5,0 out of 5
2024-04-22

Patogu ir paprasta užsiregistruoti, sumokėti. Galima pasirinkti kliniką pacientui patogioje vietoje. Malonus ir paslaugus klinikos personalas. Skubiai duomenys perduoti į kitas įstaigas.

Audrius

Vilnius, Naujamiestis, Naujamiesčio šeimos klinika

Rated 5,0 out of 5
2024-04-15

Dėkoju puslapiui sveikatospazymos.lt už pagalbą gaunant vairuotojo medicininę pažymą. Vizitas į kliniką vyko sklandžiai, tad po poros dienų jau gavau naujas (senųjų galiojomo laikas buvo pasibaigęs) vairuotojo teisęs. Kaip tik dėl to puslapį sveikatospazymos.lt nedvejodamas rekomenduosiu giminėms, draugams ir pažįstamiems.

Tomas S.

Vilnius, Justiniškės, Klinika profilaktika

Rated 5,0 out of 5
2024-04-12

Viskas labai patogu ir greita. Dėkui!

Mindaugas

Kaunas, Kalniečiai, Kalniečių šeimos klinika

Rated 5,0 out of 5
2024-04-12

Klinika teikia išsamią informaciją., apie numatomą priėmimą, registraciją. Kokybiškas, greitas aptarnavimas, miela tokiame kolektyve lankytis..

Viktoras

Dėl pirmos pagalbos kurso ir pažymėjimo: rekomenduočiau ir jau rekomendavau vienai draugei, nes paskaitos metu nebuvo tiesiog sėdėjimas ir sausos teorijos grūdimas . Viskas buvo perteikiama įdomiai ir atliekant fiziškai užduotis.
Miglė
Kaunas, Aleksotas,  Sveikatos ratas
2023-02-22


Didelis privalumas, kad nereikia pačiam rūpintis papildomomis pažymomis. Patogu, kad galima užpildyti anketą internetu, administratorė ją atspausdina, tereikia pasirašyti. Taip pat patiko puikus Profilaktika, UAB darbas. Labai malonus personalas. Tiek patikrinimas, tiek dokumentų paruošimas vyksta greit ir sklandžiai. 
Laimonas
Vilnius, Justiniškės,  Klinika Profilaktika
2022-08-18

Laba diena. Tiesiog pasakysiu įspūdį apsilankius pas Jus – Fantastika!! 🙂 Išėjau su šypsena veide ir pakilia nuotaika nuo Jūsų personalo aptarnavimo – maloniai, profesionaliai ir greitai. Niekada negalvojau, kad gali būti malonu eiti pas gydytojus:) ačiū už nuostabią atmosferą. Draugam visiem perdaviau įspūdžius ir rekomendavau tik Jūsų kliniką. 
Renata
Kaunas, Šilainiai, Baltų šeimos klinika
2022-07-07

Labai naudinga! Mergina buvo labai supratinga ir pagelbėjo be rūpesčių gauti pažymą. Jau rekomendavau keliem draugam, visi panašiu metu teises laikėmės 🙂
Milda
Profilaktika, Vilnius
2022-06-29

Puikiai ” sustyguotas” internetinis puslapis.Lankiausi Vilniuje, Savanorių pr.klinikoje..Patogu.Dėmesys.Visada informacija konkreti tiek paskambinus informacijos, tiek e.p. Patogu, kad surenkamos psichiatro ir narkologo pažymos, suskaičiavus sugaištą laiką ir keliones, kažin ar įsitektume į tą 15€. Gydytojo apžiūra nėra paviršutiniška.Ačiū Jums, tikrai rekomenduočiau Jus.Sėkmės darbuose!
Dalia Vilčiauskienė.
Vilnius, Naujamiesčio šeimos klinika,  Vairuotojo medicininė pažyma
2022-06-20


Pergyvenau, kad nespėsiu laiku atlikti medicinos patikros vairuotojui. Buvau labai maloniai nustebinta, kad klinika viską atliko tą pačią dieną ir persiuntė medicinos pažymą į Regitrą. Esu labai dėkinga kolektyvui.
Linkiu sėkmės.
Dalina
Kaunas, Aleksotasi, Sigira
2022-05-13​


Viskas vyko tikrai labai sklandžiai, likau patenkinta  jau daviau kelias rekomendacijas draugams!
Patogi vieta, jauku ir pakankamai informacijos. Labai patiko gydytoja- maloni, konkreti, professionali! 
Vienintelis momentas – parkingas. Gal patarčiau paminėti klientams, kad verta palikti mašiną kieme ir nevažiuoti prie pat klinikos, nes ten nėra vietos. 
Visa kita – 100 balų!!!
Nina
Profilaktika, Vilnius
2022-05-11


Vairuotojo pažym1 gavome per trys dienas ir nereikejo laukti eilese pas kitus daktarus. Viskas labai greitai ir sklandžiai, ačiū.
Raimonda
Dita Medical, Panevėžys
2022-03-16


Kai pernai už sveikatos patikrinimą sumokėjau neįprastai daug, tai šiemet nepatingėjau paieškoti  internete naujo paslaugos tiekėjo ir džiaugiuosi atradusi „Sveikatos pažymas”. Ir kaina labai tenkino, ir greitai priėmė, ir darbuotojai malonūs. Ačiū. Jau rekomendavau kitiems mūsų įstaigos darbuotojams.
Nina .
Militra
2022-02-28​

Pravertė, nes
1. aptarnaujanti moteris, susisiekianti telefonu ir sms žinutėmis – maloni ir atsakinga.
2. Patarė kaip nušauti du zuikius vienu šūviu. T.y sveikatos pažymo ir pirmosios pagalbos sertifikato gavimas vienu metu
Kaunas, Aleksotasi, Sigira
2022-02-14

Tikrai rekomenduočiau išlaikyti pažymą namuose, kai nereikia niekur vykti, ramiai sau namuose perskaičiau mokomąja medžiagą ir išlaikiau testą, sunku nebuvo, tikrai viskas greitai, lengvai ir patogiai. Ačiū 🙂
Vilnius, Naujamiesčio šeimos klinika,  Vairuotojo medicininė pažyma
2022-02-01


Viskas buvo atlikta labai sklandžiai ir greitai, kas yra labai svarbu nuolat skubančių žmonių gyvenime. Patogus susisiekimas, greitas bendravimas, aiškus ir greitas užsiregistravimas paslaugai. Ketinu naudotis svetaine bei jos paslaugomis ir ateityje.
Erika
Kaunas, Aleksotasi, Sigira
2022-01-12

Labai patiko ir labai dėkinga esu, jog greitai priėmėte ir operatyviai gavau pažymą, labai patraukti kaina, būtinai kreipsiuosi kitą kartą ir rekomenduosiu pažįstamiems. Labai rūpestinga ir maloni slaugutė ir gydytoja, malonu buvo bendrauti, tačiau administratorė, kuri turėtū būti Jūsų įmonės veidas elgiasi ypač nemaloniai, nemandagiai atgrasiai, tikiuosi, kad kitą kartą aptarnaus kita administratorė, nes daugiau pas ją lankytis nebūtų malonu.
Dėkoju už suteiktas paslaugas.
Agneta P.
Kaunas, Šilainiai, Baltų šeimos klinika
2021-12-20

Esu labai patenkinta, ir rekomenduoju kitiems. Puslapis veikia greitai, lengva juo naudotis, bei susitaupo daug laiko, negu tektų skambintis ir laukti kol pakels telefonu. 
Skaistė G.
Kaunas, Šilainiai, Baltų šeimos klinika
2021-11-22

Ačiū Jums! Labai patogu, savo poliklinikoje turbūt būčiau sugaišusi pusę dienos.
Personalas mandagus, paslaugus. Dėl kainos? Ji priimtina.
Dalia V.
Vilnius, Naujamiesčio šeimos klinika,  Vairuotojo medicininė pažymą
2021-07-08


Labai džiaugiuosi atradusi Jūsų puslapį. Tiek paslaugos užsakymas, tiek jos įvykdymas vyko labai operatyviai. Nuo lapkričio važinėjau su pasibaigusiu vairuotojo pažymėjimu, nes mano šeimos gydytojas vis nesugebėjo man sutvarkyti sveikatos pažymos dengdamasis karantinu.. o pas Jus susutvarkiau viską per parą, įskaitant ir registraciją. Ačiū Jums!
Indrė
Kaunas, Aleksotasi, Sigira
2021-06-19

Tikrai rekomenduosiu be abejones.. kainos ir laiko santykis superinis, kolektyvas,aptarnavimas tikrai aukščiausios klasės.. taip labai skubėjau, bet paskambinus žavus balsas nežinau tai registratore, seselė ar gydytoja, man is ties nesvarbu, bet esu be galo dėkingas uz pagalbą.. viskas buvo užimta, paaiskinus situacija, tikrai kaip ir pasakė telefonu „per negaliu stengsimes Jums padėti..” nepagalvokit kad butent mano kaip vairuotojo padėtis padėjo, žmogus is kart pasake buti tada ir tada.. jai bus žmoniu teks laukt, jei nebus greičiau padėsim.. ir esu be galo Jums brangieji dėkingas..  Ačiū, ačiū, ačiū begalinis ačiū Jums..ir visiems rekomenduoju.. 
Giendrius J.
Kaunas, Aleksotas, Sveikatos ratas

2021-06-18

Ačiū už suteiktą paslaugą. Į vizitą patekome gana greitai, pažymą gavome ir jau po valandos regitra viską matė.
Mes patenkinti įstaigos darbu.
Inga L
Vilnius, Naujamiesčio šeimos klinika,  Vairuotojo medicininė pažymą
2021-05-14


Visiems labai rekomenduočiau sveikatospazymos.lt. Viskas labai operatyviai, nereikia vaikščioti po kabinetus ir rinkti parašus.Jei žmogus kažką jaučia, tai kreipiasi pas gydytoją atskirai.
O pas jus, tik šmaukšt… užpildei formą ir netrukus pažyma rankose.
Fantastika!!!
Sėkmės jums.
Šiauliai, Dita Medical,  Vairuotojo medicininė pažymą
2021-04-09


Paprasta ir patogu. Nekylo jokių sunkumų pildant. Man irgi rekomendavo, tad nutariau pasinauduoti galimybe.
Daiva
Vilnius, Naujamiesčio šeimos klinika,  Vairuotojo medicininė pažymą
2021-03-10


Taip, ne tik rekomenduočiau, bet jau rekomendavau. Pagrindinė priežastis, tai patogi registracija, galimybė pasirinkti norimą laiką, esant reikalui darbuotojas informuoja apie vizito laiko pokyčius. Vizito metu viskas vyksta operatyviai, atliekamas TBC testas, nereikia darytis rentgeno nuotraukos.
Mindaugas T.
Kaunas, Šilainiai, Baltų šeimos klinika
2021-03-09

Džiaugiuosi, kad užsakiau Vairuotojo sveikatos pažymą per puslapį sveikatospažymos.lt. Rekomenduočiau šį puslapį draugui. Kalbėdama su drauge, gyvenančia Panevėžyje, rekomendavau pasidomėti, ar tokia paslauga teikiama Panevėžyje. Sutaupiau daug laiko, kas man labai svarbu. Lengvai suderinamas priėmimo laikas. Malonus aptarnavimas. Prieinama paslaugos kaina. Ypač patogu šiuo sunkiu pandemijos laikotarpiu. Mažiau nereikalingų kontaktų gydymo įstaigose.
Neringa K.
Kaunas, Šilainiai, Baltų šeimos klinika
2020-10-29

Tikrai rekomenduoju šį puslapį. Greita, aišku, paprasta. Nedidelis klausimynas užpildomas prieš, tad trumpiau užtrunkama klinikoje. Registratorė susisiekė tą pačią dieną ir informavo apie visą procesą labai aiškiai. Super, kad klinika užsako psichiatro ir priklausomybių centro pažymas. Atvykus irgi greitai viskas vyko. Dar ir papildomų patarimų gydytoja davė. Labai šauni klinika!
Vita B.
Kaunas, Aleksotasi, Sigira
2021-03-01

Esu labai patenkinta man suteikta sveikatos patikrinimo vairuotojų pažymėjimui paslauga. Paslaugas lengva  užsakyti internetu, man greitai atsiuntė informaciją su paaiškinimais, ką reikia toliau daryti. Visis reikalingos pažymos buvo surinktos ir man nereikejo tai daryti pačiai. Klinikos darbuotojai paskambino ir suderino priėmimo pas šeimos gydytoją lauką, aš be jų nežinočiau, kad toks vizitas yra būtinas. Klinikoje šeimos gydytoja labai maloniai ir profesionaliai atliko sveikatos patikrinimą, atsakė į visus rūpimus klausimus. Klinikos personalas yra labai profesionalus. Būtinai rekomendočiau  Klinikos paslaugas kitiems žmonėms.
Ina S.
Vilnius, Naujamiesčio šeimos klinika, Vairuotojo medicininė pažymą

2020-08-27

Dėkoju už suteiktą paslaugą. Rekomenduou puslapį, nes labai patogu. Galima būtų pagerinti pažymų išdavimą sumažinant eiles poliklinikoje. Taip pat strigo pati pažymų išdavimo sistema, tai būtų puiku jei reiktų laukti trumpiau. 
Gintarė G.
Kaunas, Aleksotas, Sveikatos ratas

2020-07-09

Anksčiau vairuotojo sveikatos pažymą gaudavau Centro poliklinikoje. Tam reikėdavo skirti beveik visą dieną, o paskutinį kartą pažymą gavau per dvi dienas. Šiais metais Centro pol. galėjau užsirašyti tik liepos viduryje. Taip atsidūriau pas jus ir viskas užtruko trumpai…
 Savo šeimai tai jau rekomendavau kreiptis pas jus.
Pagarbiai,
Bronius
Vilnius, Naujamiesčio šeimos klinika, Vairuotojo medicininė pažymą
2020-06-19


Ačiū Klinikos personalui už savalaikiai išduotą med pažymą vairuotojo pažymėjimui pratęsti. Rekomenduočiau visiems.
Gyd K. Vieželis.
Kaunas, Šilainiai, Baltų šeimos klinika
2020-06-15

Man labai pagelbėjo, gavau pirmos pagalbos pažymėjimą išsilaikiau teorijos egzaminą, o labai gerai, kad visa tai vyksta nuotoliniu būdu.
Inga
Kaunas, Aleksotas, Sveikatos ratas

2020-05-14

100% rekomenduoju sveikatospazymos.lt visiems! Labai malonus darbuotoju bendravimas.  Greita, informatyvu ir patogu   esu labai patenkinta aptarnavimu ir paslaugu efektyvumu.
Simona J.
Klaipėda, Taikos GPMC
2020-03-08

Dėl aptarnavimo Jūsų klinikoje likau tikrai nustebinta, visos darbuotojos buvo kabai malonios, viską aiškiai paaiškino. Apžiūra taip pat nebuvo gąsdinanti. Kliniką tikrai rekomenduosiu, ir pati būtinau sugrįsiu!
Ieva
Vilnius, Naujamiesčio šeimos klinika, Darbuotojo medicininė pažymą
2020-02-04Labai operatyvu, bet psicholigo apžiūra itin brangi. Dabar ieskočiau pigesnio varianto, o ju tikrai yra….​
Jūratė
Nefrida, Vairuotojo medicininė pažyma
2020-01-20


Viskas aišku ir pakankamai greitai. Už tai rekomenduočiau tik dabar net neturėčiau kam. Vienintelis niuansas, kad daktaras galėtų nežaisti su manekenu ir daugiau dėmesio skirti kursą klausantiems. Bendravimas su juo paprastas ir aiškus, bet vėlgi nereikėtų nusileisti į buitinius dalykus. Daugiau profesionalizmo. Jis tikrai tai gali tik gal parodyti nelabai sekasi. Spėju, kad kursai jam jau pabodę. Turiu pasiūlymą, kad jam padėti galėtumėte parengti kartonines A3 formato instrukcijas. Atrodo gerokai jau nusidevėjusi jo pirmosios pagalbos instrukcija. Tokio tipo vaizdinės instrukcijos ir padės nepamesti minties pasakojant bus koncentruotos ir bus maloniau dirbti pačiam daktarui.
Mantas P
Asmeda, Pirmos pagalbos kursai
2020-01-20

Labai padėjo jūsų kursai manau, kad jie reikalingi visiems, netik suaugusiems, bet ir mokyklinio amžiaus vaikams, rekomendavau savo brolį apsilankyti kursuose.
Robertas
Militra, Fabijoniškės, Pirmos pagalbos kursai
2019-09-02Puiki paslauga. Sutaupiau dvi dienas, kurias sugaiščiau pats organizuodamas sveikatos patikrą. Tikrai rekomenduosiu savo draugams. Sėkmės darbuose 
Edvardas
2019-08-30

Labai džiaugiuosi šia paslauga. Viskas vyko sklandžiai ir greitai. Net man per neapsižiūrėjimą padarius klaidą anketoje, registratorė į tai sureagavo su sveiku humoru. Tai labai maloniai nuteikė. 
Labai skubėjau tą pažymą gauti ir mačiau, kad buvo stengiamasi man padėti. Poliklinikoje užtrukau, ko gero, max 20 minučių su viskuo: dokumentų pildymu ir sveikatos apžiūra. Po to iškart važiavau į regitrą ir ten jau jie visus duomenis turėjo.
AČIŪ.Tikrai rekomenduosiu visiems, kam šios pažymos reikės.Sėkmės.
Šilainiai, Baltų šeimos klinika, Vairuotojo medicininė pažyma
A.Ivaškevičiūtė
2019-08-09

Tikrai rekomenduočiau, nes tikrai paskaita buvo įdomi, o ne tiesiog atmestinai papasakota, buvo naudinga ir daug ko išmokome, visi klausesi išsižioją, paskaitai pasibaigus visi gyrė dėstytoją,  su malonumu dar bučiau klausius jo pasakojimu. Fabijoniškės, Militra, Pirmos pagalbos kursai.
Agata
2019-07-24

Laba diena, džiaugiuosi, kad greitai susitvarkiau pažymą ir dirba malonios darbuotojos. Dėkui jums
Šilainiai, Higienos kursai
Jolanta
2019-05-15


Puslapį tikrai rekomenduočiau. Priežastys kodėl: 1. galimybės rinktis vietą pagal patogumą; 2. aiškiai ir konkrečiai pateikta informacija 3. malonus ir greitas aptarnavimas. Ačiū už greitai suteiktas paslaugas
Šnipiškės, Pirmos pagalbos kursai
Toma
2019-05-09


​Ačiū už kokybiškai ir greitai suteiktą paslaugą. Puslapį rekomenduočiau, labai paprasta ir patogu rasti, kas tau labiausiai tinka. 
Žirmūnai, Pirmos pagalbos kursai
Benediktas
2019-05-09


Kad visa informacija buvo surinkta i viena vieta tai puiku,tik keista,kad laikas paskirtas 11-40,o eileje reikejo laukti dar visa valanda..jau senai atejo laikas branginti ir pacientu laika..labai maloni gydytoja ir aptarnavimas geras..rekomenduociau paslauga draugui,tik jeigu jis turi laisvo laiko..Paslauga tikrai reikalinga,sekmes Jums..
Aleksotas, Vairuotojo sveikatos pažyma
Jūratė
2019-05-08


​Laba diena.Esu labai patenkinta šios klinikos darbuotojų mielu bendravimu , pagalba, operatyvumu ir kvalifikacija!:) Didelis AČIŪ Jums! Jau rekomendvau ir ateity rekomemduosiu bei sekantį kartą esant reikalui būtinai apsilankysiu!:)
Šnipiškės
Rūta
2019-05-08


Labai maloniai, profesionaliai ir greitai. Patarsiu ir rekomenduosiu visiems savo draugams ir pažįstamiems kreiptis į Jūsų bendrovę. AČIŪ
Žirmūnai
Viktoras
2019-05-02


Puikus puslapis sveikatospažymos.lt, jį rekomenduoju ir kitiems, nes tai greitis, kokybė ir puikus būdas gauti tas paslaugas , kurių jums reikia čia ir dabar. Ačiū.
Aleksotas
Dimparta
2019-04-27


Laikas buvo tikrai patogus ir artimas (užsirašiau ateinančios dienos rytui ir man paskambino dėl detalesnės informacijos po ~1-2val. rezervacijos patvirtinimą laikui 1 valanda vėliau nei planavau).
Nors esu užtikrintas dėl savo sveikatos būklės, vistiek pasirodė keista kad nebuvo būtini net šlapimo ir kraujo tyrimai – galbūt tai sąlygojo apklausos atsakymai.
Pati apžiūra truko 10 minučių + 10 minučių pasirašant popierius.
Iš patirties galiu pasakyti kad puslapis galėtų būti patobulintas labiau bendradarbiaujant su gydymo įstaigomis(pvz.: Kad galėtų sudaryti iškart prieinamą užimtumo ir galimų laikų grafiką/kalendorių), bet ir dabartinė situacija atrodo tikrai patogi ir pakankamai funkcionali. Tikrai rekomenduočiau.
Vairuotojo medicininė pažyma
​Šnipiškės
Jurgis F.V.
2019-04-21


Laba diena labai puikiai, atvykau patikrino, ir iškart gavau. Susiradau per internetinį puslapi teises man keist reikejo. Likau patenkintas. Aciu.
Vairuotojo medicininė pažyma
Aleksotas
Aurelijus
2019-04-17

Labai patiko pirmos pagalbos kursai. Viską aiškiai ir įdomiai paaiškino. Tikrai tikiu, kad žinios bus vertingos. Rekomenduoju. 
Fabijoniškės
Marytė K
2019-04-16

Atlikti apžiūrą ir gauti vairuotojo med.pažymą pavyko sutartu laiku, sklandžiai ir greitai. Ačiū!
S. Petronytė
2019-04-03

Rekomenduoju šią įstaigą visiems pažįstamiems. Higienos kursų baigimo pažymą gavau greitai ir patogiai. Įstaigos darbuotojai maloniai bendrauja, jaučiamas šiuolaikinis požiūris į darbą ir į žmogų, o ir pati aplinka labai jauki. Ačiū už paslaugas. Pažymą gavau Aleksote Kaune.
Valdonė
2019-02-30

Rekomenduoju dėl patogumo, paprastumo bei opratyvumo.
Ieva
2018-04-23

​Gauti vairuotojo medicininę pažymą sekėsi puikiai. Pažyma per sveikatospazymos.lt leido sutaupyti pinigų, viskas vyko greitai ir sklandžiai. Rekomenduočiau (jau net tai padariau). Sėkmės!
Giedrė
2018-03-21

Kuo geriausia patirtis užsakant sveikatos pažymą tokiu būdu, patogu, greita ir kokybiška. Aptarnavimas pasirinktoje klinikoje taip pat paliko geriausius įspūdžius, malonus, lengva suderinti patogų laiką, greita, kokybiška.
Milda
2017-11-06


Profesionalu, greita, paprasta, o prie viso to dar ir už protingą kainą. Ačiū!
Maksimas

Kol kas pažymos negavau, nes turiu kvietimą atvykti tik po dviejų savaičių. Tai mane labai liūdina, nes nuo užsiregistravimo dienos turiu laukti daugiau nei 2 savaites.
Eglė

Likau viskuo patenkinta. Labai malonūs darbuotojai. Jei reikės rinktis, būtinai pasirinksiu vėl tą pačią įstaigą. Dėkui.
Asta

Teko pakartotinai pildyti vairuotojo garbės deklaraciją raštu vietoje. Tačiau paslauga suteikta kokybiškai. Ačiū.
Ignas

Likau patenkintas. Viskas buvo operatyviai organizuota.
Dėkingas.
Liudas

Susitvarkiau pažymą greitai ir be didelių rūpesčių. Nesulaukiau atsakymo į užsakytą pažymą iš klinikos, bet perskambinus susitvarkiau pati. Bendrai esu patenkinta.
Ingrida

Ačiū, nekilo jokių problemų. Pažymą gavau pakankamai greitai.
Rimas

Sveikatos pažymą gavau be jokių problemų. Viskas vyko labai sklandžiai, aptarnavo labai malonus personalas.Buvo atlikti pagrindiniai tyrimai dėl akių, spaudimo, kardiograma.Svarbiausia , kad sutaupiau laiko. 
Pagarbiai,
Rima

Sveiki, pažymą gavau, tačiau teko iš naujo pildyti popierinę apklausą, kurią jau buvau pildęs online apie sveikatos būklę.
+ būtų smagu, kad narkologinis centras teiktų pažymas internetu arba būtų kažkokia duomenų sinchronizacija su gydymo įstaigomis.
Paulius

Sveiki, sveikatos tikrinimas užtruko trumpai. Buvo patogu ir greitai.
Auksė 

Ačiū, pažymą gavau greitai, aptarnavimas puikus. Dėkoju.
Jūratė

Labai greitai gavau vairavimui pažymą. Klinikoje užtrukau tik apie 15 min 🙂
Antanas

Užpildžiau internete anketą ir man jau kitą dieną paskambino bei patikslino laiką ir kokių dokumentų reiks. Jokių eilių, ne taip kaip poliklinikoj.
Audra