Klinikoms - prisijunkite prie Sveikatospazymos.lt

Jau daugiau kaip 340.000 pacientų nusiuntėme savo partneriams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose per internetinę sveikatos pažymų užsakymo sistemą sveikatospazymos.lt.

Siekdami sveikatos pažymų gavimą padaryti greitesnį bei patogesnį ir žmonėms ir klinikų darbuotojams, siūlome Jūsų klinikai prisijungti prie sistemos ir gauti daugiau pacientų bei užsakymų.

Gausite naujų pacientų

  • Mes atsiųsime naujų pacientų į jūsų kliniką vairuotojo medicininei pažymai, darbuotojo profilaktiniam patikrinimui.

Kai kurie pacientai taps pastoviais jūsų klientais. Šiuo metu gauname daugiau nei 500 užklausų dėl sveikatos pažymų Vilniuje, 310 užklausų Kaune, 200 Klaipėdoje ir kituose miestuose per mėnesį.

  • Taip pat gausite užklausimus iš įmonių Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose profilaktiniam darbuotojų patikrinimui.

Mokėsite tik už atėjusius pacientus

Jei pacientas atvyko ir gavo paslaugą, mes skaičiuojame komisinį mokestį:
  • 10 % , jeigu užsakymas pateikiamas ir apmokamas per sveikatospazymos.lt.
  • 15 % , jeigu užsakymas pateikiamas per sveikatospazymos.lt ir apmokamas klinikoje.
  • 0 % , jeigu užsakymą klinikos atsakingi asmenys įrašo per administravimo puslapį (pvz. paskambino klientas į kliniką ir užsakė).
 
Paslaugų kainas nustatoje Jūs.

Sutaupysite klinikos darbuotojų laiko

  • Gausite vizitų valdymo programinę įrangą, o taip pat automatiškai suformuotus dokumentus (pvz. Garbės deklaraciją, miego apnėjos klausimyną ir t.t.) – nereikės suvedinėti duomenų ranka.
  • Pacientams siunčiami automatiniai pranešimai, pvz. jeigu nekelia ragelio, priminimai apie vizitą, reikalingus dokumentus ir pan.
  • Galite įsidėti pažymos užsakymo formą į savo puslapį ir naudotis užsakymų sistemos privalumais  nemokamai.
 

Kaip veikia

1. Pacientas užpildo užsakymą sveikatospazymos.lt ir pasirenka vizito laiką;
2. Klinikos darbuotojas gauna el.pranešimą apie užsakymą ir atsispausdina automatiškai paruoštus dokumentus, patvirtiną vizitą;
3. Pacientas sutartu laiku ateina į kliniką vizitui pas gydytoją.

Svarbu: klientui pageidaujant klinika turėtų surinkti papildomas pažymas (psichologo, narkologo), kad klientui nereiktų pačiam ir užtektų vieno vizito į kliniką. Klinika už šias paslaugas gali imti papildomą mokestį.

Sveikatos pažymų užsakymo internetu sistema veikia jau daugiau kaip 10 metų ir kai kurios klinikos aptarnauja kelis šimtus klientų per ketvirtį.