Klinikoms - prisijunkite prie Sveikatospazymos.lt

Jau daugiau kaip 240.000 pacientų nusiuntėme savo partneriams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose miestuose per internetinę sveikatos pažymų užsakymo sistemą sveikatospazymos.lt.

Siekdami sveikatos pažymų gavimą padaryti greitesnį bei patogesnį ir žmonėms ir klinikų darbuotojams, siūlome Jūsų klinikai prisijungti prie sistemos ir gauti daugiau pacientų bei užsakymų.

 

Gausite naujų pacientų

Mes atsiųsime naujų pacientų į jūsų kliniką vairuotojo medicininei pažymai, darbuotojo profilaktiniam patikrinimui bei atsiųsime įmonių užsakymų tikrinti darbuotojus. 
Kai kurie pacientai taps pastoviais jūsų klientais. Šiuo metu gauname daugiau nei 500 užklausų dėl sveikatos pažymų Vilniuje, 310 užklausų Kaune, 200 Klaipėdoje ir kituose miestuose per mėnesį.

 

Mokėsite tik už atėjusius pacientus

Jei pacientas atvyko ir gavo paslaugą, mes pasiliekame 15% komisinį mokestį nuo paslaugos kainos. Paslaugų kainas nustatoje Jūs.

 

Sutaupysite klinikos darbuotojų laiko

Jūs gausite automatiškai suformuotus dokumentus (pvz. Garbės deklaraciją, miego apnėjos klausimyną, pažymą ir t.t.) – nereikės suvedinėti duomenų ranka.
 

 

Kaip veikia

1. Pacientas užpildo užsakymą sveikatospazymos.lt ir pasirenka vizito laiką;
2. Klinikos darbuotojas gauna el.pranešimą apie užsakymą ir atsispausdina automatiškai paruoštus dokumentus;
3. Pacientas sutartu laiku ateina į kliniką vizitui pas gydytoją.
 

 
Svarbu: klientui pageidaujant klinika privalo surinkti papildomas pažymas (psichologo, narkologo), kad klientui nereiktų pačiam ir užtektų vieno vizito į kliniką. Klinika už šias paslaugas gali imti papildomą mokestį.
Sveikatos pažymų užsakymo internetu sistema veikia jau daugiau kaip 10 metų ir kai kurios klinikos aptarnauja kelis šimtus klientų per ketvirtį.