Kaip patikrinti ar galioja vairuotojo medicininė sveikatos pažyma

Jei jau turite išduotą medicininę vairuotojo pažymą, galite pasitikrinti, ar ji galioja ir iki kada galioja.  Išduotos sveikatos pažymos duomenis galite matyti prisijungę prie eregitra.lt arba esveikata.lt . Jei gavote medicininę pažymą, kurioje nurodyta tik B kategorija, ši pažyma netiks laikant kitas kategorijas (paz.: A, C,CE, D ir kt.). Todėl užsisakant medicininę pažymą prašykite gydytojo, kad įrašytų visas jums reikiamas kategorijas.

Sveikatos priežiūros įstaigos išduoda tik elektronines medicinines vairuotojo pažymas, kurias „Regitra“ gauna automatiškai.

1. Prisijunkite į „Regitros“  Vairuotojų portalas (eregitra.lt)
Prisijungti galite per savo elektroninę bankininkystę arba el.parašu arba mobiliu parašu:
Prisiujungti Prie Registra Su Elektrininiu Parasu
2. Kaip prisijungsite, spauskite nuorodą „Peržiūrėti medicinines pažymas“
Perziureti Medicinines Sveikatos Pazymas Vairuotojo

Jei sistemoje yra įvesta informacija apie jūsų medicininę pažymą ir jeigu ji galioja, popierinės pažymos į „Regitrą” neštis nereikia.

DĖMESIO: jeigu stulpelyje prie kategorijų nėra išvardintos tikslios kategorijos, tuomet reiškia, kad pažyma galioja tik B kat.

Ką daryti, jeigu Regitros portale nėra informacijos apie jūsų sveikatos pažymą?

Jeigu nematote pažymos „Regitros” portale (būna, kad nerodo), galite pabandyti užsakyti medicininių pažymų išrašą iš sistemos pasirinkus „Užsakyti dokumentą“ → „Užsakyti naują dokumentą“ → Dokumentų tipe pasirinkite „Medicininių pažymų sąrašas“ → „Užsakyti dokumentą“. Tokiu būdu matytumėte Jums išduotų medicininių pažymų sąrašą.

Paspaudus ant simbolio , būsite nukreipti į peržiūrą, kur matysite ar pažyma yra galiojanti ar ne.

Medicininiu Vairuotojo Sveikatos Pazymu Sarasas

Jeigu sveikatos pažymą gavote prieš keletą metų, gali būti, kad „Regitros” duomenų bazėje jos nėra. Jei duomenų apie Jūsų medicininę pažymą nėra ar informacija nėra teisinga, reikės nunešti turimą popierinę pažymą į Regitros padalinį, kad ją įvestų į sistemą. Prieš tai prisiregistruoti vizitui  ČIA

PASTABA: priimamos tik tos popierinės pažymos, kurios buvo išduotos iki 2020 m. lapkričio 11 d.

Kaip atsisiųsti, atsispausdinti arba leisti peržiūrėti sveikatos pažymą vairavimo mokyklai

Atsiųsti pažymą galima per čia: https://www.esveikata.lt/perziureti-pazyma
Tačiau tam reikia žinoti Peržiūros kodą. Jį rasite prisijungę prie esveikata.lt:

kaip atsisiusti medicinine pazyma is esveikata

 
Prisijungę suraskite skiltį „Pažymos” ir paspauskite ant pažymos nuorodos:

Picture

 
Rasite pilną informaciją apie pažymą bei Peržiūros kodą:

Vairuotojo medicininės pažymos peržiūros kodas

 
Šį kodą galite įvesti pažymų peržiūros puslapyje https://www.esveikata.lt/perziureti-pazyma bei atsisiųsti ar atsispausdinti, o taip pat perduoti vairavimo mokyklai, kad galėtų patikrinti Jūsų pažymą.
 

Kaip patikrinti, ar "Regitra" turi jūsų pažymą

Video, kaip patikrinti ar Regitra turi jūsų sveikatos pažymą:

Atsakymų: 26

 1. Kuriam laikui isduodama sveikatos pazyma vairuotojui, sulaukusiam 77 metu? Kokiais amziaus intervalais isduodamos sveikatos pazymos (10, 5 ar 2 metams). Kur tai galima tiksliai suzinoti? Dabar teko girdeti ivairiu nuomoniu, taciau norisi oficialaus atsakymo.

 2. Man 73 m. pazyma galioja iki 2028 m. ar reikia naujos pazymos nuo 2024 m.

 3. Kad pasidaryti naują medicininę pažymą būtina prisiregistruoti prie Lietuvos ,jei esi prisiregistravęs prie kitos šalies?

 4. Laba diena, turiu pažymą popieriniu variantu, ji yra galiojanti iki 2027 m. gegužės mėn., išduota sena pavarde, e.sveikatoje jos nerodo, kur kreiptis, kad ji būtų įkelta? Ačiū

 5. Esu gryzusis UK,turiu galiojančias angliškas teisės,ten nereikia jokios med.pazymos.Kaip su tokiom teisem LT?

 6. Sveiki, jei pas mane pažymoje yra sena pavardė, ar man reikia eiti dar kartą dėl sveikatos pažymėjimo?

 7. Sveiki. turiu dar poperine galiojančia sveikatos pažyma, Išduota 2018 m. galioja iki 2028 m. sistemoje esveikata nieko nerodo. Ir nėra Regitros sistemoje. Ar galėtum pasakyti. Ar reikia kažką daryti? Aciu

  1. Jeigu pažyma galioja, nieko nereikia daryti. Prieš baigiantis galiojimui, reikia gauti naują. O jeigu norite, kad atsirastų Regitra sistemoje, galima jiems nunešti į padalinį popierinę pažymą, kad įvestų į duomenų bazę.

 8. Sveiki niekur nerodo pažymos,popierinės neturiu,bet žinau,kad dar galioja. Kur kreiptis?

 9. Sveiki, jei med. Pažyma nustoja galioti po metų, o aš per tuos metus spėsiu išsilaikyti teises, ar būtina man pratęsti pažymą?

 10. Sveiki, jei turiu vairuotojo sveikatos pažymą, kurioje rašo A, b kategorijai, o prisijungus prie regitros sistemos prie kategorijų rašo AM, B,B1 ar tiks ši pažyma laikant A kategorija?

  1. Sveikatos med. pažymoje turi būti nurodytos visos kategorijos, kurias laikote. Paprašykite gydytojo, kad įrašytu visas, net tas kurias planuojat ateityje, kad nereiktų iš naujo gauti medicininės pažymos.

 11. atlikite sveikatos patikrą privačioje klinikoje. Tai viskas vyks daug paprasčiau ir greičiau. Sėkmės

 12. Jei galiojančioje medicininėje pažymoje nurodyta kategorijų rūšis AM, B, B1, ar reikalinga nauja medicininė pažyma einant laikyti BE kategorijos teises? Ačiū.

 13. Med pažymoje rašo 1 grupė, B kategorija, ar reikia pereiti jei noriu laikyti A?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *