Kaip atsisiųsti vairuotojo medicininę pažymą arba patikrinti ar ji galioja

 
Medicininė vairuotojo pažyma klinikose išduodama elektroniniu formatu.

Kaip patikrinti, ar pažyma galioja

Jei jau turite išduotą medicininę vairuotojo pažymą, galite pasitikrinti, ar ji galioja ir iki kada galioja.  Išduotos sveikatos pažymos duomenis galite matyti prisijungę prie esveikata.lt

 

Kaip ATSISIŲSTI, atsispausdinti arba leisti peržiūrėti pažymą vairavimo mokyklai

Atsiųsti pažymą galima per čia: ​https://www.esveikata.lt/perziureti-pazyma

​Tačiau tam reikia žinoti Peržiūros kodą. Jį rasite prisijungę prie esveikata.lt:

kaip atsisiusti medicinine pazyma is esveikata

 
Prisijungę suraskite skiltį „Pažymos” ir paspauskite ant pažymos nuorodos:

Picture

 
Rasite pilną informaciją apie pažymą bei Peržiūros kodą:

Vairuotojo medicininės pažymos peržiūros kodas

 
Šį kodą galite įvesti pažymų peržiūros puslapyje https://www.esveikata.lt/perziureti-pazyma bei atsisiųsti ar atsispausdinti, o taip pat perduoti vairavimo mokyklai, kad galėtų patikrinti Jūsų pažymą.
 
 

 

Kaip patikrinti, ar „Regitra” turi jūsų pažymą

 
DĖMESIO: „Regitros” portale galite pasitikrinti, ar jūsų vairuotojo medicininė pažyma galioja, tačiau negalite pasitikrinti, ar yra pažymoje įrašytos jums reikalingos kategorijos – įrašytas kategorijas galite matyti pažymoje per esveikata.lt
​Pvz. jei laikėte B kategorijos egzaminą, ir gavote medicinnę pažymą, kurioje nurodyta tik B kategorija, ši pažyma netiks laikant kitas kategorijas. Todėl užsakanat medicininę pažymą prašykite, kad įrašytų visas kategorijas.
 
 
​1. Puslapyje https://www.eregitra.lt/vepp-web/ prisijunkite prie vairuotojų portalo:

Vairuotoju portalas kur galima patikrinti sveikatos pažymos galiojimą

 
 
Prisijungti galite per savo elektroninę bankininkystę arba el.parašu arba mobiliu parašu:

Picture

 
 
2. Kaip prisijungsite, spauskite nuorodą „Užsakyti dokumentą”

medicinine vairuotojo -pazymos tikrinimas

 
 
Tuomet spauskite „Užsakyti naują dokumentą

medicinines vairuotojo pazymos tikrinimas-naujas uzsakyti

 

medicinines vairuotoju pazymos tikrinimas- uzsakyti2

 Iš dokumentų sąrašo pasirinkite „Medicininių pažymų sąrašas”

 
Bus parodyta informacija apie jūsų turimą medicininę pažymą.

informacija apie vairuotojo medicinine pazyma

 

Jei sistemoje yra įvesta informacija apie jūsų medicininę pažymą ir jeigu ji galioja, popierinės pažymos į „Regitrą” neštis nereikia.

DĖMESIO: jeigu stulpelyje prie kategorijų nėra išvardintos tikslios kategorijos, tuomet reiškia, kad pažyma galioja tik B kat.

Atsakymų: 24

 1. Jei galiojančioje medicininėje pažymoje nurodyta kategorijų rūšis AM, B, B1, ar reikalinga nauja medicininė pažyma einant laikyti BE kategorijos teises? Ačiū.

 2. Jei pirmos grupes galiojimo laikas rasomas, dar 8 metus i prieki, bet stulpely „Galioja” raso „Ne”, tai reiskia kad negalioja ir reik imti nauja pazyma?

  1. Jei rašo Negalioja, tai negalioja. Atkreipkite dėmesį, kad pažymoje turi būti aiškiai nurodyta, kurioms kategorijoms ji skirta, pvz A, B kat, ar tik B kat.

 3. Jeigu vairuotojų registre nerasta informacijos apie asmens medicinines pažymas, tai mano pažyma reiškias jau nebegalioja,nors ant pačios pažymos galiojimo data 2021-04-18 ( pažyma išduota 2011-04-19)

  1. Galioja, jeigu data rodo kad galioja. Tik turbūt nėra Regitros sistemoje.

 4. kaip užsisakyti (baigus galioti „popierinei”) elektroninę sveikatos pažymą Jurbarke (ar tai įmanoma tik didžiuosiuose miestuose?)

 5. Sveiki,
  balandžio mėnesį gavau naują medicininę pažymą, laikiau Regitroj teorijos egzaminą, viskas tiko, kadangi poliklinika buvo nusiuntus duomenis apie išduotą pažymą Regitrai. Tačiau prisijungus pas jus per bankininkystę, randu tik seną nebegaliojančią medicininę pažymą.Kaip man gauti/rasti pas jus naująją pažymą? Reikia pateikti vairavimo mokyklai.
  Pagarbiai,

 6. Sveiki, turiu dar poperine galiojančia sveikatos pažyma, dar 6 metus ir reikia atnaujinti teises baigesi galiojimas. Ar tiks poperine pažima pristatyti regitrai, ar reikia naujai eiti sveikata elektroniniai pažymai?

 7. Med pažymoje rašo 1 grupė, B kategorija, ar reikia pereiti jei noriu laikyti A?

 8. laba diena,
  Sakykite , grįžus iš Vokietijos, pragyvenus ten 15 metų negaliu praeiti vairavimo komisijos Lietuvoje, nors prisiregistravau. Psichiatras reikalauja pažymos iš užsienio. Kodėl nesiunčia pas psichologą, ar kitus psichiatrus/

  1. atlikite sveikatos patikrą privačioje klinikoje. Tai viskas vyks daug paprasčiau ir greičiau. Sėkmės

 9. Jeigu pažyma galioja, naujos nereikia, eidami į egzminą turėkite pavardės keitimo dokumentą ar santuokos liudijimą.

 10. Sveiki. Kur sužinoti kiek galioja (ar galioja) sveikatos pažyma? Nepamenu kelintais metais gavau, sistemoje esveikata nieko nerodo, popieriukas prapuolęs. Kur yra informacija? Ačiū.

 11. A sunkiau nėjo ?? Gal iš palydovo užsakyt slaptažodžius dar ką…PO VELNIŲ PRISIJUNGI PAIEŠKOS ŽODIS VAIRUOTOJO MED PAŽYMA IR TURI RODYT O NE TOS NESĄMONĖS !!.IŠ TELEFONO NEINA BŪTONAI KOMPAS. KAD JUS VISUS TUOS KOMPIUTERISTUS KAS SU LOPETA PERDAUŽTŲ

 12. Sveiki, jei turiu vairuotojo sveikatos pažymą, kurioje rašo A, b kategorijai, o prisijungus prie regitros sistemos prie kategorijų rašo AM, B,B1 ar tiks ši pažyma laikant A kategorija?

  1. Sveikatos med. pažymoje turi būti nurodytos visos kategorijos, kurias laikote. Paprašykite gydytojo, kad įrašytu visas, net tas kurias planuojat ateityje, kad nereiktų iš naujo gauti medicininės pažymos.

 13. Sveiki, jei med. Pažyma nustoja galioti po metų, o aš per tuos metus spėsiu išsilaikyti teises, ar būtina man pratęsti pažymą?

 14. Sveiki. turiu dar poperine galiojančia sveikatos pažyma, Išduota 2018 m. galioja iki 2028 m. sistemoje esveikata nieko nerodo. Ir nėra Regitros sistemoje. Ar galėtum pasakyti. Ar reikia kažką daryti? Aciu

 15. Sveiki niekur nerodo pažymos,popierinės neturiu,bet žinau,kad dar galioja. Kur kreiptis?

 16. Sveiki, jei pas mane pažymoje yra sena pavardė, ar man reikia eiti dar kartą dėl sveikatos pažymėjimo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *